Premalokrat si povemo, da se imamo radi, zato smo dan pred valentinovim vikendom izkoristili v ta namen. Vsak otrok in tudi vzgojiteljici smo v petek, 12.2.2016, v vrtec prinesli papirnato srce, ki smo ga doma izrezali in okrasili. Nanje smo napisali oz. nalepili prijetne misli. Nekateri so to storili sami, spet drugi s pomočjo staršev. Kakorkoli, namen je bil isti-obdariti svoje prijatelje in jim na preprost način sporočiti, da jih imamo radi. Zbrane srčke smo zbrali v srčkovo škatlo presenečenja-kot smo jo poimenovali sami ter se posedli v krog okoli nje. Pričeli smo z žrebanjem, in sicer tako, da je vsak otrok položil roko v škatlo (srčkov se ni videlo) in izvlekel srce, ki se je po naključju znašlo pod njegovimi rokami. Enako sva storili tudi vzgojiteljici. Glasno smo prebirali misli in se obdarovali med seboj, na preprost in iskren način. Kmalu za tem smo dobili obisk otrok iz rumene igralnice, s katerimi smo se v nadaljevanju družili in plesali srčkov ples. Druženje je bilo izjemno prijetno, sproščeno ter zabavno, kar se je še posebej kazalo na nasmejanih otroških licih, na katerih so se bohotili srčki, ki smo jih na njihova lička narisale vzgojiteljice.

Maja Žnidaršič, vzgojiteljica

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)