V jutranjem krogu nas je obiskala lutka Žabica in povedala, da sta žabici dovolj zrastli ter, da sta pripravljeni na življenje v naravi. Otroci in vzgojiteljice smo se strinjali in se kar takoj po jutranjem krogu odpravili žabicama poiskat nov dom.

Ko smo prišli ven smo opazili, da na nebu ni sonca, zato smo veselo prepevali Dežek, dežek, pojdi stran. In res kmalu se je pokazalo sonce. Ker je te dni kar močno deževalo, smo kmalu našli dovolj veliko lužo za naši žabici. Odskočili sta iz kozarca ter se zadovoljno razgledovali na okoli. Mi pa smo jima pomahali v slovo, zapeli pesmi 3 majhne žabice in se odpravili na malico. Usedli smo se na klopi ob poti, popili vodo ter pojedli malico. Imeli smo še ravno dovolj časa, da smo se ustavili tudi na igrišču, kjer smo najprej malo potekali, potem pa smo se igrali še socialno igro Lisička, kaj rada ješ?

Prav zares smo se imeli lepo! Želimo si še več takšnih sončno pustolovskih dni!

Otroci iz oddelka Mavrica z Barbaro in Nušo

 

 

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)