Razigran uživaj dan!

V ponedeljek je potekala predstavitev interesnih dejavnosti v vrtcu. Otroci so zaplesali z vzgojiteljico Nušo na predstavitvi plesnega krožka in izdelali piščančka iz papirja na pravljično ustvarjalnem krožku, ki ga je otrokom predstavila vzgojiteljica Špela.

Tekom tedna smo si ogledali dva mladinska filma  Kekčeve ukane in zaploskali  Kekcu za njegov pogum in dobro delo ter se pogovorili o časih, ko otroci niso imeli igrač, kot jih imajo danes.

V sredo smo se poigrali z igračami, ki so jih otroci prinesli od doma. Obiskale so nas prav  posebne gostje. Deklice so zanje pripravile pogrinjke in  skuhale kosilo, da iz obiska v vrtcu ne odidejo lačne.

V petek  smo  izdelovali figure iz plastelina, potelovadili z Juvijem  ter se preizkušali v skoku v daljino.

Teden je hitro minil, mi pa se veselimo tudi jesenskih dni, ki jih bomo živeli  v ravno tako  pisani igri, kot je bila v tednu otroka.

Članek pripravili: Tatjana Imperl in Breda Lekše.