Skozi celo vrtčevsko leto, začenši v oktobru, so nas ob petkih obiskali dve čarobni paličici, ki sta izbrali dva otroka:

  • enega, ki je domov odnesel vikend maskoto,
  • enega, ki je odnesel domov bralni nahrbtnik.

Vikend maskota

Otrok si je sam izbral lutko, katero želi, z njo preživel nekaj časa med vikendom, v ponedeljek pa jo prinesel nazaj, ko je ostalim prijateljem v skupini, ob pomoči fotografij, ki so jih poslali starši, razložil, kaj sta počela.

Bralni nahrbtnik

Bralni nahrbtnik si je otrok napolnil sam: izbral si je štiri knjige iz kupa več knjig. Po petih dneh je nahrbtnik pripotoval nazaj v igralnico, kjer je otrok eno knjigo predstavil ostalim. Najmlajšim smo seveda pomagali, starejši pa so to pravili samostojno.

Vsi prejmejo priznanje nacionalnega društva Bralna značka Slovenije.

Čestitke!

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)