V četrtek, 7. 12. 2023, smo v našo igralnico dobili prav posebne goste –  naše stare starše.

Obiska so bili otroci zelo veseli in so neučakano spraševali, kdaj bo že ta dan, ko v vrtec pridejo babice in dedki. Končno je napočil ta veseli dan, ko smo stare starše lepo pozdravili in sprejeli medse, nato pa se urno lotili dela. Najprej smo poskrbeli, da smo po končani ustvarjalni delavnici se lahko malo posladkali, zato smo s skupnimi močmi pripravili slastne piškote, ki so zadišali po celotnem vrtcu. Sledilo je izdelovanje okraskov za našo igralnico, ki so nastali izpod pridnih rok otrok in starih staršev.

Čas skupaj je hitro mineval in sledil je otrokom najljubši del – sladkanje s slastnimi piškoti. Očitno so bili zelo dobri, saj jih je ostalo le še malo, da smo jih lahko ponudili še otrokom iz ostalih igralnic.

Zadovoljni, siti in polni lepih vtisov smo se pozdravili in odpravili čudovitemu dnevu naproti.

 

Dragi stari starši hvala za vašo sodelovanje ter pomoč pri izdelavi okrasitve,

lepo vas pozdravljamo otroci iz skupine Mavrica z vzgojiteljicama Dono in Nušo.

 

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)