Da bi letos krasili vrtec brez pomoči babic in dedkov?

Ne, to ne gre.

V torek, 3. decembra, so otroci iz zelene in oranžne igralnice z veseljem stekli v objem svojih babic in dedkov in jih odpeljali vsak v svojo igralnico. Risali so dlani in izdelovali kapice, rokavičke in nogavičke. Lotili so se tudi izdelovanje okraskov iz slanega testa, kasneje pa zasluženo nekaj prigriznili in popili. Vsi so bili zelo ustvarjalni in skupna urica druženja je minila zelo hitro.

V sredo, 4. decembra,  pa so otroci iz modre in rumene igralnice s spretnimi prstki, babice in dedki pa pod pridnimi rokami orisovali  šablone, strigli s škarjami, lepili zvezdice in končane izdelke še okrasili z vato.

Rokavičke, nogavičke in kapice so nastale prav tako lepe kot dan poprej. Izdelovali so tudi sneženega moža in jelenčka iz papirja. S skupnimi močmi je nastala prav posebna novoletna jelka, vsak je nanjo prispeval obris svoje dlani in podpis. Tako imamo lep spomin na skupno preživeto dopoldne v vrtcu.

Babice in dedki so prav spretni in skupaj z vnučki so nastali prelepi izdelki, kateri že krasijo naš vrtec.

Vsem se zahvaljujemo za obisk in vam želimo lepe praznike ter srečno, predvsem pa zdravo novo leto 2019!

Zapisala v imenu vseh strokovnih delavk: Breda Lekše

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)