Tudi otroci iz vrtca smo se sprehodili po Blanci v času, ko je radijski voditelj Miha Deželak s svojo ekipo Radia 1 prikolesaril na svoji dobrodelni avanturi po Sloveniji.  Naši najmlajši so opazovali, se čudili, polni navdušenja ob cesti pričakali prihod ekipe. Ploskali smo, navijali, se veselili … Starejši otroci so sprehod nadaljevali do novopostavljenega igrišča, kjer so se naučili zaplesati »deželakovo koreografijo«, prisluhnili živi glasbi in se preizkusili v nogometu.

Preživeli smo dopoldne polno posebne energije in spremljajočem programu na Blanci dali svoj čar.

Še je čas, da se Deželakovi pobudi pridružimo vsi. Naj gredo na morje vsi otroci! Še posebej tisti, ki niso še videli morja.

Pošljite sms POMAGAM 1 ali POMAGAM 5 na 1919.

Zapisala: Diana Kos

 

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)