V ponedeljek, 13.2.2017, smo očke otrok iz Zelene igralnice povabili na popoldansko delavnico, z namenom, da se med seboj bolje spoznajo in spremenijo našo igralnico v deželo Muce Copatarice.

Najprej smo nekaj o sebi povedali z igro Česa v življenju ne bi uporabljal, potem pa smo se razdelili v tri skupine. Prva skupina nam je pobarvala kartonaste hiše, druga lutke ter tretja izdelala copate iz usnja. Vmes smo se tudi zamenjali, da so se vsi preizkusili v vseh spretnostih. Nato so nam hiše in lutke še sestavili in igralnico spremenili v deželo Muce Copatarice.  Presenečenje in odziv otrok naslednji dan je bilo neprecenljivo.

Vmes so se posladkali tudi s priboljški, ki so jih otroci pripravili v dopoldanskem času za njih.

Pred koncem pa so za svoje boljše polovice izdelali še prav posebno liziko, da niso na dan zaljubljenih presenetili samo svojih otrok, ampak tudi svoje partnerke.

Vsekakor je bila to nova, vendar zelo pozitivna izkušnja za vse nas.

Valerija Mirt, vzgojiteljica

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)