Mesec september je bil v naši igralnici mesec uvajalnega obdobja. Otroci novinci so v tem mesecu spoznavali svojo igralnico, matični vzgojiteljici in bližnjo okolico vrtca. Z vsakim dnem so postajali bolj pogumni in radovedni. Starejši otroci so bili v začetnih tednih pravi korenjaki, saj so pozitivno vplivali na mlajše otroke v skupini.

V času od 16. 9. do 22. 9. se je tudi v naši skupini izvajal teden mobilnosti. V povezavi s tem projektom smo izdelali plakat, na katerega smo nalepili sličice različnih vozil, prepevali smo pesmi TU TU TU PO CESTI, KOLESA NA AVTU. Ogledali smo si tudi poučni video, kjer so otroci preko sličic prepoznali vozilo in ga poimenovali, preko različnih zvokov smo ugotavljali zvoke posameznih vozil. Veseli in ponosni smo se z bibo sprehodili okoli vrtca in opazovali bližnjo okolico.

V skupini smo se v tem času že dobro spoznali, saj se veselo in sproščeno igramo.

 

Anja in Jana

 

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)