15. april je bil dan, ko so najmlajši otroci popoldan prišli nazaj v vrtec, opremljeni z vsemi pripomočki, ki jih potrebujejo za spanje. V vrtec so prišli z velikim navdušenjem. Ko smo se vsi zbrali, smo se odpravili na sprehod iskat škrata. Na poti smo videli letala, vlake in druga prevozna sredstva. Po dolgem času pa smo raziskovali tudi naša igrala. Tam nam je škrat pripravil presenečenje – svetleče balone. S slednjimi smo imeli po večerji ples v pižamah, presenetili pa so nas tudi člani Godbe Blanški vinogradniki. Zaigrali so nam nekaj otroških pesmi ter nam tako popestrili minute pred spanje. Članom godbe se še enkrat lepo zahvaljujemo.

Noč smo prespali mirno. Zjutraj smo se uredili, pojedli zajtrk in že so nas v garderobah čakali starši.

Za nami je še eno posebno doživetje.

Valerija Mirt, vzgojiteljica

(Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1)