Otroci so se v vrtec vrnili ob 18.00. Pogumno so se poslovili od staršev. Skupaj smo si ogledali risanko, povečerjali ter se odpravili na sprehod po Blanci. Upali smo, da nam bodo vremenske razmere naklonjene ter bomo lahko načrtovane aktivnosti izvajali na prostem. In bilo je tako. Že med hojo smo prižigali svetilke, ki so bile prava posebnost našega potepanja. Največje veselje pa se je začelo šele, ko smo dočakali temo. Ja, potem je bilo zares veselo ter polno lučk, ki so razigrano poskakovale ter se veselile, otroci seveda.

In to še ni vse. Ples v pižamah je bila pika na i dogajanju. Brez joka ter polni prijetnih vtisov smo skupni večer zaključili s »cartanjem« ter pogovorom, medtem ko smo se umirjali oz. sproščali ob zvokih uspavank.

Zares pozitivno presenečene.

Maja, Lea in Blažka (prakt.)

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)