V torek, 16.2.2016, sva vzgojiteljici otrokom pripravili presenečenje. Na poti iz telovadnice smo zavili v učilnico kemije in biologije,kjer smo bili dogovorjeni z učiteljico gospo Olgo Lužar, da nam predstavi laboratorijsko delo. Naslov prvega eksperimenta je bil vulkan. Na začetku smo si seveda ogledali učilnico, ki je izjemno prijetna ter se posedli za mize, kjer sedijo šolarji. OOO, to je bilo nekaj posebnega za naše otroke. Ogledali smo si kratek film o vulkanih, glasno smo sodelovali pri argumentiranju, na kar smo videno izdelali tudi sami. Učiteljica je pred našim prihodom že pripravila preprosto (manjšo) obliko vulkana, ob kateri smo dobili boljšo predstavo o omenjenem pojavu. Zares zanimivo ter poučno. Otrokom je bilo izjemno všeč, zato smo se kar dogovorili že za naslednji termin, ko pridemo spet. Najlepša hvala tudi učiteljici Olgi, ki je velikodušno delila svoje znanje z nami ter nam kemijo predstavila na tako zabaven način.

Maja Žnidaršič, vzgojiteljica

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)