Pa smo le dočakali sončno vreme, da smo se lahko podali na sprehod ter obisk na domu našega Tima. Timov očka nas je prijazno sprejel ter pokazal želvici, ki smo ju zmotili med dopoldanskim počitkom. Otroci so ju začudeno, na trenutke malce plašno, pogledovali ter ju občudovali. Mlajša je bila še posebej zvedava in hitra, saj je želela pozdraviti vse prisotne, zato se nam je smukala celo med nogami. Starejša želva je dogajanje le mirno, skoraj nepremično, opazovala in se sončila na travniku. Otroci so o doživetju pripovedovali še po poti nazaj, vse do vrtca. Všeč jim je bilo, ko so ju smeli malo pobožati po oklepu ter ju pogledati tako od blizu.

Hvala za prijetno druženje in pogostitev. Želimo vam obilo sreče ter zadovoljstva v novem domu.

Otroci iz oddelka Pike z vzgojiteljicama Majo in Leo

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)