V našem oddelku je zadišalo po sveže pečenih sirovo – sezamovih palčkah. Pripravljali smo jih za pogostitev na sobotnem dogodku Rožnati tek za življenje, katerega soorganizatorica je tudi naša šola. Strinjali smo se, da prav vsak lahko nekaj prispeva ter sodeluje. Vsekakor pa se zavedamo, da smo lahko ponosni, da smo zdravi in se dobro počutimo. Ozaveščanje boja proti raku je velikega pomena, zato je osveščanje ključno ter življenjsko pomembno.
Opremili smo se tako, kot se za pravega peka spodobi. Najprej smo temeljito umili roke, si nadeli svoj predpasnik ter se lotili priprave slanega peciva. Ja, vsi smo želeli hkrati, a ni šlo. Naučili smo se, da je potrebno tudi malce počakati, a je potem bolj zanimivo, ko lahko poskusiš in narediš sam. Na koncu smo seveda poskusili, kar smo pripravili in bilo nam je zelo všeč.

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)