Sredo, 25.11.2015 si bomo otroci z vzgojiteljicama in verjetno tudi starši, ki so se nam pridružili, še posebej vtisnili v spomin, saj smo na omenjeni dan izvedli pekovsko delavnico in si pričarali pravo ustvarjalno, dišeče ter sproščeno vzdušje.

Pridružilo se nam je šest staršev, ki so si lahko v dopoldanskem času utrgali urico ali dve, z namenom, da z nami spečejo rogljičke in se družijo z nami. Otroci so kazali navdušene izraze na obrazu, še posebno, ker so imeli možnost gnesti, valjati in zvijati testo, mu dodajati marelični nadev ter jih na koncu premazati z jajčnim premazom in jih položiti na pekač. Bili smo enotnega mnenja, da so nam rogljički odlično uspeli. Seveda smo si ob zaključku druženja privoščili tudi malico, ta dan nekoliko posebno, saj smo se, poleg sadja, posladkali še s pečenimi dobrotami.

Hvala vsem staršem za prijetno druženje in pomoč.

Maja Žnidaršič, vzgojiteljica

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)