Jesen …tako pisana, razigrana …kot mi, otroci. Naše raziskovanje nam je omogočilo, da smo se zopet naučili veliko novega, predvsem pa tudi uporabnega. Igra z naravnim materialom je bila za nas nadvse prijetna ter hudomušna hkrati, še posebej takrat, ko smo listje vrgli visoko v zrak. In tudi v katerega prijatelja ter vzgojiteljici. Seveda je sledil glasen vrisk ter smeh. Poleg vsakdanjih stvari smo poudarjali še postopek higiene rok ter doslednega umivanja, pitja zadostne količine vode, se zabavali ob prebiranju zgodbe Repa velikanka, prepevali ter ustvarjali. Sklop načrtovanih dejavnosti smo zaokrožili z naravoslovnim poskusom, kjer smo repo vohali, otipali, ribali ter tudi pokusili. Različni okusi so nakazovali, da smo si med seboj drugačni, a hkrati sodimo skupaj, saj različnost lahko tudi povezuje. Pisana jesen je zagotovo razveselila vse otroke. Hvala staršem, ki ste poskrbeli, da smo imeli na razpolago dovolj domače repe.

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)