Najstarejša skupina vrtca se je v sklopu projekta Mali sonček odpravila na malo daljši pohod. Odločili smo se, da izkoristimo priložnost ter obiščemo še čebelarja. Pri Inpletu nas je pričakal g. Andrej Bobek.

Odpeljal nas je do čudovite gozdne jase, kjer stoji nov čebelnjak ter še nekaj manjših panjev. Ob razlaganju čebelarja smo izvedeli marsikatero novost, ki jo o čebelah še nismo vedeli. Potem pa smo se odpravili k njemu na dom, kjer nam je predstavil še pripomočke, ki jih uporablja čebelar ter kako pride med iz čebelnjak v kozarec. V njegovi sobi smo lahko povohali tudi cvetni prah ter poskusili med. Ogledali smo si tudi njegove lovske trofeje, na koncu pa še posladkali s medenimi sladkimi priboljški, ki nam jih je pripravil.

G. Andreju se najlepše zahvaljujemo, da nam je omogočil, da smo doživeli to novo dogodivščino.

Valerija Mirt, vzgojiteljica

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)