December je mesec, ko se poslavljamo od starega leta ter veselo pričakujemo praznike ter novo leto. V modri igralnici smo že v začetku decembra dali igralnici praznični pridih in jo temu primerno okrasili, naše mize pa so krasili svečniki, ki so jih pripravili otroci.

Čez cel mesec so ustvarjali s plastelinom, slanim testom, kinetičnim peskom, raziskovali brivsko peno in še in še. Pripravili smo si tudi slaščice, posadili božično pšenico, pripravili okrasek za na smrečico, venček za nad »kamin« … Velik poudarek smo dali igri, otroci so lahko prinašali igrače od doma, zadnji teden pa tudi njihovo najljubšo risanko, ki smo si jo skupaj ogledali.

Zadnji dan pred počitnicami smo imeli slavnostni zaključek leta. Vsi smo prišli elegantno urejeni, od doma so prinesli priboljške in tudi otroški šampanjec. Najprej smo imeli zabavo ob glasbi in plesu, potem pa še slavnostno čajanko.

V letu, ki prihaja vam vsem želimo:

  • dovolj spanja
  • veliko igre na prostem
  • veliko ljubezni
  • veliko družinske sreče
  • veliko smeha
  • veliko poljubov
  • veliko objemov
  • veliko veselja

 

Valerija in Jana z otroki iz Modre igralnice

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)