Vsako leto komaj čakamo, da pride k nam na obisk Zmajček Jurček z njegovim zelenim nahrbtnikom. 12. januarja so ga k nam prinesli otroci iz vrtca Dobova. Oni so spoznavali ptice, zato so se nam predstavili tudi z gledališko igro o pticah. Skupaj smo še zapeli himno Zmajčka Jurčka, potem pa so ga predali nam. V dar so nam prinesli ptičjo hišico ter semena.

Zmajčke Jurček je k nam prinesel naloge o spoznavanju papirja in je pri nas ostal vse do 2. februarja.

Otroci iz Dobove so z nami pomalicali ter se poigrali še z našimi otroki, spoznali naše igralnice in igrače, potem pa se z novimi doživetji odpravili nazaj proti svojemu vrtcu.

                                                                              Valerija Mirt, koordinatorka projekta Zeleni nahrbtnik

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)