V četrtek, 17.12.2015, smo v Kulturni dvorani Blanca priredili prvo prireditev pod okriljem vrtca z naslovom Pozdrav novemu letu in uspeli dodobra napolniti dvorano. Na prireditvi, ki se je pričela ob 17-uri, so se predstavile vse tri skupine vrtca, otroci iz zelene, oranžne in rumene igralnice ter tudi interesne dejavnosti. Za popestritev že tako bogatega programa so poskrbele tudi mažorete Društva Trg Sevnica, kadetinje B ter folklorna skupina Senovo, ki so se z veseljem odzvali povabilu in se nam pridružili ter nas počastili s svojim obiskom. Program se je odvijal celo uro. Vrtičkarji in vzgojiteljice smo v izvedbo prireditve vložili ogromno truda, ki pa je bil več kot poplačan, ko smo dobili toliko spodbudnih besed in pohval.

 

Hvala vsem, ki ste nam pomagali ter vsem, ki ste se nam pridružili in ste del nas.

Maja Žnidaršič, vodja prireditve

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)