Petkovo sončno dopoldne (6.11.2015) smo otroci in vzgojiteljici namenili preživljanju na prostem, podali smo se namreč na prvi pohod. Odločno smo zakorakali proti nasipu ob reki Savi in pot nadaljevali v smeri Rožnega. Zasluženi postanek in malico smo si privoščili v Kladju (skoraj že pri Rožnem). Posedli so se na odsevnike in nogam podarili malo oddiha, takoj zatem pa so že neučakano odpirali nahrbtnike in kazali vsebino le-teh. Ja, malica je bila res zaslužena in se je tudi prilegla.

 

Otroci so na splošno zelo pogumno hodili in spodbujali eden drugega. Vmes smo tudi malo zapeli, da se je pot hitreje odvijala in tudi poklepetali. Nekaj otrok bi lahko šlo še celo na daljši pohod, saj so imeli še dovolj energije, da so pot nazaj kar pretekli.

 

V vrtcu so otroci za nagrado in spomin na prvi pohod dobili štampiljko, najbolj vztrajni pa celo dve.

 

Maja Žnidaršič, vzgojiteljica

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)