je obiskal vrtec na Blanci. Razveselili smo se ga vsi.

Naše najmlajše maškare iz Zelene igralnice so skupaj zaplesale v igralnici, pokukale v  pustno dogajanje sosednjih igralnic in se odpravile na krajši sprehod v času povorke, kjer so si ogledale  del uličnega pustnega rajanja.

Pustne šeme iz Oranžne igralnice so uživale v svojem pustnem plesu in se pridružile skupni pustni povorki z ostalimi maskami.

Maškare iz Modre in Rumene igralnice so se skozi dopoldne zabavale skupaj. Ob pustni glasbi so se vrtele in rajale v Rumeni igralnici, ob zabavni glasbi poskakovale v Modri igralnici. Po pustni povorki in plesu ter petju pred dvorano smo druženje nadaljevali na igrišču, kjer smo se posladkali s podarjenimi dobrotami.

Pomlad smo očitno že uspešno priklicali ;-).

 

Zapisala Tatjana Imperl

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)