Aktivno smo zakorakali v mesec september, ki je poln novih doživetij, dejavnosti ter tudi dogovorov, sprejemanja novih vzgojiteljic ter privajanja. Veste, kako je. Vsak otrok je poseben ter tudi na svojstven način doživlja svet okrog sebe. Vrtčevsko okolje ponuja ogromno dejavnosti, ki otrokom pomagajo, da razvijajo različne sposobnosti, zato želimo nekaj trenutkov podeliti z vami.
Vsako jutro neučakano pozdravimo petelinčka Pika, ki nas prijazno poboža. Veselo tudi že prepevamo, ustvarjamo ter izkoriščamo prijetne sončne dni za igro na prostem. V mesecu septembru smo praznovali tudi že prvi rojstni dan. Pravzaprav kar dva. In kako smo se veselili ter pihali milne mehurčke. Vsak dan kaj novega spoznamo in se naučimo. Otroci v našem oddelku so izredno vedoželjni ter z zanimanjem odkrivajo vse okoli sebe.

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)