EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI TER PRVI POHOD V ORANŽNI IGRALNICI, 21.9.2018

Evropski teden mobilnosti smo otroci ter vzgojiteljici izkoristili kar se leda aktivno ter ga, poleg vseh ostalih aktivnosti, zaključili s prvim pohodom. Tudi vremenske razmere so nam bile nadvse naklonjene. Takoj po zajtrku, ko smo zakorakali na pot,  smo bili še deležni jutranje svežine ter mirnosti, ki jo pač lahko doživimo le v dopoldanskih urah. Pot smo nadaljevali proti HE Arto-Blanca, na drugi breg reke Save, tam pa se posedli ter veselo pomalicali dobrote iz nahrbtnika. Tudi razpoloženje je bilo igrivo, polno smeha ter iskrenih otroških izrazov na obrazih. Sončni žarki so nam dajali energijo ter nas s svojo toploto spodbujali, da smo zmogli zaključiti pohod, sicer utrujeni, a veseli ter razigrani.

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)