TEMA: NAŠE PRAVICE

Pester nabor dejavnosti je v ospredje postavil otroka, njegovo razumevanje sveta ter pravic. Da pa smo vse skupaj uravnotežili, smo poudarjali tudi dolžnosti.

Čas v vrtcu smo si popestrili s pomočjo različnih dejavnosti, ki smo jih načrtovali na nivoju vrtca.

V ponedeljek smo imeli predstavitve interesnih dejavnosti (plesne, ustvarjalne in angleščino). V torek smo dali poudarek na druženje ter spoznavanje drugih igralnic, pokukali smo celo k najmlajšim vrstnikom, v zeleno ter oranžno igralnico. V sredo smo imeli gibalne dejavnosti na prostem, ki smo si jih popestrili z iskanjem zaklada. V četrtek smo ustvarjali in plesali. V petek pa smo obiskali KD Senovo, kjer smo prejeli bralni nahrbtnik ZPM Krško in si ogledali predstavo senčnega gledališča strok. delavk vrtca Senovo.

Vremenske razmere so nam bile naklonjene, zato smo se lahko vsak dan igrali tudi na prostem ter še bolj doživeli igrivost ter radoživost tedna otroka.

 

Maja Senica, vzgojiteljica

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)