Od 4. 10. do 8. 10. smo obeležili teden otroka. Osrednja tema tedna otroka 2021 je bila »RAZIGRAN UŽIVAJ DAN!« Skozi različne dejavnosti smo poudarili igrivost, radovednost in sproščenost otrok. Otroci so lahko en dan od doma prinesli svojo igračo, s katero so se igrali v vrtcu in jo pokazali še ostalim otrokom. Eno dopoldne je v skupino na obisk prišla učenka Nika, ki nam je prebrala zgodbo Zlatolaska in medvedki, otroci so prisluhnili zanimivi zgodbi in ob sličicah razvijali pravljično domišljijo. Obiskala nas je vikend maskota, slonček Oli, s katerim smo skupaj zapeli nekaj znanih otroških pesmi. Svoje motorične spretnosti smo razvijali na poligonu in v telovadnici.

Preživeli smo zanimiv in pester teden, v katerem smo zelo uživali.

                                                                                                                                                                    Anja in Jana

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)