Načrtovali smo prav posebne dejavnosti za vsak dan posebej. Ponedeljek je bil namenjen socialnim igram ter druženju otrok. V torek smo izvedli gibalno urico v telovadnici in si gibanje popestrili z otrokovimi najljubšimi gibalnimi dejavnostmi, izvedli pa smo tudi plesno delavnico z Nušo, vodjo plesne interesne dejavnosti. Sredo smo načrtovali preživeti na prostem in izkoristiti ugodne vremenske razmere, zato smo tega dne izvedli prvi pohod naše skupine. Četrtek je bil še posebej zanimiv zaradi prireditve »Blanca ima talent«, ki smo si jo ogledali v rumeni igralnici, seveda pa so tudi otroci iz naše igralnice prispevali nekaj zanimivih točk. Predstavili smo se tudi s skupno točko.

Zadnji dan v tednu otroka smo se pozabavali z baloni z lučko ter se poigrali in družili tudi v rumeni in zeleni igralnici. Popestritev tega dne je bila delavnica s slanim testom ter ustvarjanje ročnih lutk, ki so si jih otroci lahko izdelali po svojih željah.

 

Maja Senica, vzgojiteljica

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)