V tednu od 5. 10. do 9. 10. je potekal teden otroka, letos na temo »ODGOVOR JE POGOVOR«. V okviru projekta so se v skupini odvijale razne dejavnosti, ki so otrokom omogočile spontanost, igrivost, poudarile so pomen bivanja s prijatelji.

V tem tednu smo obiskali šolsko knjižnico, kjer smo v mirnem vzdušju prisluhnili zgodbi Nikovo jajce, v telovadnici smo razvijali motorične spretnosti in se preizkusili v tekmovalni igri. V igralnico je na obisk prišla lutka Gingo, s katero smo razgibali svoj jeziček. Četrtkovo dopoldne smo izkoristili za pohod v bližnjo okolico, kjer smo se družili z otroki iz modre igralnice, na cilju smo se vsi skupaj zabavali z baloni. Zadnji dan v tednu smo igralnico spremenili v kino, na velikem platnu smo si ogledali film Sreča na vrvici.

Teden otroka se nam bo vtisnil v spomin kot teden poln novih in prijetnih dogodivščin.

 

Otroci iz rumene igralnice z Anjo in Jano

 

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)