Ob tednu otroka smo imeli v ponedeljek igralni dan z igračami od doma. Otroci so uživali in si izmenjevali svoje igrače. V torek smo si ogledali lutkovno predstavo na posnetku, zaplesali plesno koreografijo z Nušo Čokolada in Moj dan, ter prosto plesali. V telovadnici smo se razgibali ob poligonu. V sredo smo poslušali pravljico O račku, ki ne zna gagati in šli na daljši sprehod ob Savi. V četrtek smo izvedli na ravni vrtca prireditev Blanca ima talent. Kar nekaj otrok se je opogumilo in nastopilo ob spremljavi na projekcijo-pevci in plesalci so nas zabavali, pozabili pa nismo tudi na žirijo in gledalce, ki so glasno navijali. V petek smo odprli vrata igralnicam in se skupaj družili ter ustvarjali: igrali smo se z dojenčki, oblikovali in gnetli slano testo ter izdelovali lutke iz papirja. Vsak dan smo čas namenili tudi igri na prostem. Vsi smo uživali in doživeli drugačen teden, to je Teden otroka.

Diana Belca, vzgojiteljica

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)