Eden izmed lepših spominov na moje vrtčevske dni je dopoldne, ko so v našo igralnico prišli stari starši. Spominjam se kot, da bi bilo včeraj, ko sva skupaj z babico ustvarili copatek. Z leti ugotoviš, da največ kar v življenju šteje so lepi spomini z našimi najdražjimi.

Tako smo tudi mi v našo skupino Mavrice, v četrtek, 8. 12. 2022, z veseljem povabili stare starše. Skupaj z vnuki so ustvarjali okrasitev za v igralnico. Izdelovali so snežake, nogavice in okraske za na smrečico iz slanega testa. Otroci so bili veseli, da so si dedki in babice vzeli čas zanje in jih malo pocrkljali ter se nam pridružili v tem veselem decembru. Po koncu ustvarjanja so se še malo posladkali in odšli dnevu naproti polni lepih spominov.

Ob tej priložnosti bi se rada zahvalila za številčno udeležbo in ne pozabite, vzemite si čas za vaše najdražje.

Lep decembrski pozdrav.

 

Napisala: Dona Kastelic Zupančič

 

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)