Otroci iz Enote vrtca Blance smo pred prazničnem decembromoddali vabila na ustvarjalne delavnice, na katere smo povabili babice in dedke. V četrtek  30. 11. 2017 smo jih z nestrpnostjo le pričakali. Našemu vabilu so se odzvali v velikem številu.

Na začetku so po matičnih igralnicah poiskali svoje vnuke in vnukinje, kjer so jih vzgojiteljice pozdravile ter jim podale navodila za izdelovanje novoletnih okraskov. Nato pa smo zavihali rokave in se lotilibarvanja, striženja, lepljenja, navezovanja, prerisovanja, prepletanja, itn. ter s skupnimi močmi ustvarjali izdelke za zimsko dekoracijo naših prostorov vrtca.

Pripravili smo jim tudi zdrave in sladke dobrote, s katerimi so se veselo posladkali.

Cilj medgeneracijskih delavnic je druženje v prijetnem vzdušju in prav to nam je uspelo.

Babicam in dedkom se še enkrat zahvaljujemo za prijetno druženje.

Dobravc Nuška

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)