Otroci iz skupine Mavrica z vzgojiteljicama smo se prijavili na 2. trajnostno – ustvarjalni natečaj Zamaškonjam. Skupaj smo v sklopu natečaja izdelali Zamaškonjam (zbiralnik za odpadne plastične pokrovčke).

Sponzor natečaja je blagovna znamka Jolly, ki bo zmagovalcem natečaja podarila pakete likovnih pripomočkov.

V skupini dajemo pomen trajnostnemu razvoju, zato skušamo vzgajati otroke v duhu trajnosti in ekologije, saj s tem naredimo največ za naš planet. Poleg tega pa med otroki prebudimo dobrodelni čut. Namreč vsi zbrani plastični pokrovčki se zbirajo za Društvo za pomoč osebam z motnjami v razvoju Vesele nogice.

Vabimo vas, da tudi vi prispevate svoj del in do konca meseca marca prinesete v Zamaškonjam (stoji na hodniku pred modro igralnico)čim več plastičnih zamaškov ter tako z majhnimi koraki rišemo velike nasmehe.

 

Lep marčevski pozdrav,

skupina Mavrica z vzgojiteljicama Dono in Jano

 

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)