V letu, ki prihaja Vam želimo

drobnih nepričakovanih daril,

ganljivih in čudovitih objemov,

zašepetanih zahval in otroških poljubov.

 

Skupina Mavrice iz oranžne igralnice smo se ta teden veselo pripravljali na prihod praznikov. V ponedeljek smo iz slanega testa izdelovali okraske za na smrečico in pri valjanju, gnetenju testa in izbiri modelčkov neizmerno uživali. V torek smo si naredili pravi vrtčevski kino in si z zanimanjem ogledali risanko Frančkovo božično darilo. Sledil je prvi zimski dan, ko smo se pogovarjali o teti zimi in prisluhnili pravljici Gospa Zima (Ž. V. Doria), odšli na sprehod, kjer so se nam pridružili tudi starejši otroci in nas veselo pozdravili. V četrtek smo prepevali božične pesmi in zraven igrali na orffova glasbila. Teden smo zaključili s praznično čajanko, ko smo si pripravili naš najljubši čaj in prigrizke ter se zabavali ob glasbi in v pričakovanju lepega odplesali praznikom naproti.

 

Vse lepo v prihodnjih dneh in v novem letu Vam želimo otroci iz skupine Mavrice z vzgojiteljicama Dono in Jano.

 

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)