V torek, 16.4.2024, smo, v Kulturni dvorani Blanca, priredili pravo zabavo, ki smo jo poimenovali Vrtčevski direndaj. Bil je zares zabaven direndaj, ki smo ga popestrili s posebej naučenimi točkami. Tokrat smo staršem in sorojencem predstavili delček naše dnevne rutine in nekaj pevskih, deklamacijskih ter plesnih nastopov. Zahvaljujemo se vodstvu, ki nas spodbuja, da smo lahko ustvarjalni na vseh področjih ter vsem, ki ste nam, pri organizacije prireditve, velikodušno priskočili na pomoč, od ozvočenja (Roman Drstvenšek), prevozov in priprave rekvizitov (Damjan Medvešek), izposojo dvorane (KS Blanca) ter končnega čiščenja (Cvetka Pavlič, Marica Žvar). Hvala tudi Neji Pavlič, ki je povezovala prireditev ter vsem strokovnim delavkam, ki so, vsaka na svoj način in po svojih zmožnostih, prispevale delček sebe, da se je naša prireditev udejanjila.

Zavedamo se, da delujemo z roko v roki in smo lahko ponosni, da je sodelovanje med vrtcem in starši prvotnega pomena, kajti le tako lahko najbolje usmerjamo naše/vaše otroke ter jih pospremimo na samostojno pot. Vrtec je hiša življenja ter hiša mnogih izkušenj, zato se dnevno trudimo, da so te izkušnje in znanja pridobljena na čim bolj sproščen, sodelovalen in prijeten način.

Hvala vsem, ki ste se nam pridružili ter nas podprli v tako velikem številu. Na super sodelovanje še naprej!

Organizatorica prireditve; Vzgojiteljica Maja Senica ter strokovne delavke vrtca

(Skupno 616 obiskov, današnjih obiskov 1)