V četrtek, 2.6., je bil za nas prav poseben dan. Končno je napočil trenutek, ko smo si privoščili izlet z vlakom.

Že zjutraj je bilo čutiti vznemirjenje v zraku. Pripravili smo si malico za na pot – vsak v svoj nahrbtnik in smo šli. Popeljal nas je novi modri vlak. Otroci so bili presrečni, saj je bilo njihovo veselje skoraj otipljivo. No, kmalu smo prispeli v Sevnico, kjer smo si najprej privoščili zajtrk, potem pa odšli v knjižnico. Pričakala nas je prijazna knjižničarka, gospa Anica, ki nam je predstavila knjižnico, prebrala pravljico in nas na koncu celo obdarila. Smo se zahvalili in se opravičili, da nimamo veliko časa ostati, zato smo se kar odpravili. Veste, čakal nas je sladoled!

Po sladoledu smo imeli še čas, da smo se šli poigrat na otroško igrišče v bližini, vendar saj poznate rek: lušnega je hitro konec. Ura odhoda je bila tu.

Na Blanco smo prispeli polni novih izkušenj in lepih spominov.

 

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)