V občutju prazničnega vzdušja ob izteku leta smo plesali in se igrali ob zvokih božično-novoletne glasbe, pogledali zabavni, otrokom ljub risani film A je to, se poigrali s pisanimi baloni v telovadnici in tudi izdelali novoletno voščilnico za svojo družino.

Na obisk smo odšli k otrokom in vzgojiteljicam iz oddelka Pike, kjer se nam je pevski zborček predstavil z naborom raznolikih otroških pesmi. Potem  smo se skupaj poigrali še v naši igralnici in na športnem igrišču, kjer smo se podružili tudi z učenci.

Ob zdaj že tradicionalni oddelčni čajanki pa smo obujali spomine na minulo leto in ugibali, kaj nam bo prineslo novo.

Ob koncu leta vam iz srca želimo vse lepo v letu, ki prihaja in se zahvaljujemo za prijazno leto, ki se nam je kar prehitro izteklo.

 

                                                                        Srečno!

 

                                              Otroci in vzgojiteljice iz oddelka Zvezdice

 

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)