Projekt smo aktivno izvajali v mesecu januarju, februarju ter marcu ter k sodelovanju povabili tudi otroke ter njihove starše. Izbrano/brano knjigo so predstavili v vrtcu ter se preizkusili v govornem nastopu. Vsakemu pripovedovalcu smo glasno zaploskali ter ga spodbudili. Kolikor je šlo, je pač šlo. Namen je bil, da otrokom približamo branje, širimo besedni zaklad ter poskrbimo, da bodo radi in z veseljem pripovedovali. Vsaka predstavitev je bila posebna in drugačna, tako kot so si različni otroci. In komaj smo čakali, da se je spet kdo opogumil ter nas razveselil s svojim bralnim doživetjem. In prav vsi smo se veliko naučili, tako pripovedovalci, kot tudi poslušalci. Ob zaključku projekta smo pripravili zaključek, ki smo ga popestrili s podelitvijo medalj. Bravo, otroci in njihovi starši.

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)