V četrtek, 15. 6. 2023 smo v skupini Mavrica imeli zaključek na ravni skupine. Z otroki smo se odpravili na piknik v naravo. Pot nas je vodilo po travniku mimo šole in gozdička v hrib vse do kozolcev v bližini gozda. Na tla smo si pogrnili piknik blazino, se udobno namestili in pomalicali. Sledil je naš najljubši del, pihanje milnih mehurčkov in lovljenje ter pokanje. Nato smo še malo potekali, vendar to še ni bilo vse, saj so vzgojiteljice za nas imele slasten sladoled. Pojedli smo ga in se počasi odpravili nazaj v vrtec. Po poti smo opazovali traktor, ki je delal na njivi, slišali vlak v daljavi in poslušali petje ptic ter oglašanje čričkov. Opazili smo tudi pikapolonico, ki je prav pogumno hodila po cesti in imeli priložnost opazovati metuljev ples. Pot smo si krajšali s petjem pesmic in se veseli ter lepih vtisov vrnili v vrtec.

Lep sončen junij vam želimo,

otroci iz skupine Mavrica z vzgojiteljicama Dono in Jano

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)