Zaključna prireditev se je odvijala 21.6.2018, v Kulturni dvorani Blanca, kjer smo bili priča dobro uro dolgemu otroškemu programu, ki je bil zelo pester. Predstavili so se otroci vseh štirih skupin vrtca (iz zelene, oranže, rumene ter modre igralnice) ter tudi otroci, ki so obiskovali katero od ponujenih interesnih dejavnosti, z izjemo pevskega zbora, ki se je že predstavil na pevski reviji v Sevnici ter tudi na dobrodelni prireditvi v mesecu marcu.

Veliko smo imeli pokazati, zato je bil program vsebinsko zanimiv ter raznolik. Otroci so ob koncu tudi prejeli vrečke s svojimi mapami (portolio), priznanji, likovnimi izdelki in darilom.

Po uradnem delu so se straši zahvalili vzgojiteljicam, z besedo, s pozornostjo ter druženjem, ki so ga pripravili na ploščadi pred dvorano.

Še enkrat hvala za izkazano zaupanje, sodelovanje ter podporo.