Šolsko leto se približuje h koncu in napočil je naš težko pričakovani zaključni izlet s starši. Letos smo se odpravili v Ljubljano v malo mesto Mini city.

Minicity Ljubljana – mesto v malem, je kreativno otroško mesto, kjer otroci namesto na klasičnih igralih, čas preživljajo v televizijskem in radijskem studiu, na letalu, ali v eni izmed drugih 19. igralnih enot, ki predstavljajo svojevrstne poklice in dejavnosti, ki jih opravljamo v vsakdanjem življenju. Otrokom so bili na voljo edinstveni igralni rekviziti in didaktične igre, ki so jim omogočali spoznavati različne poklice. Zabavali pa se niso samo otroci, tudi starši so imeli možnost se med seboj podružiti, izmenjati mnenja, izkušnje, medtem, ko so se otroci zabavali.

Skupaj smo preživeli še en čudovit dan, poln novih doživetij in vtisov.

Valerija Mirt, vodja enote

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)