Zbrali smo se v Knjižnici Sevnica, kjer so nam pripravili pravljično urico. Najprej so se otroci poigrali v kotičku za

najmlajše, po brani ter nadvse poučni zgodbi pa je sledila še ustvarjalnica, ki je doživetja strnila ter povezala v celoto. Narejen izdelek so otroci odnesli za spomin. Za nas so se res potrudili ter pripravili balone za otroke ter čokoladno presenečenje za vse prisotne. Vzgojiteljici pa sta otroke pogostili z lizikami, ki so se jih zelo razveselili. Prijetno, poučno, ustvarjalno ter tudi sladko druženje.

Hvala staršem, ker ste se odzvali v tako velikem številu. Hvala tudi gospe Alenki Žabkar, knjižničarki, ki se je tako potrudila za nas.

Sedaj pa skok v poletne dni. Naj bodo zabavni, igrivi ter hudomušni. Tako kot znajo biti naši in vaši otroci.

 

Strokovni delavki oddelka Maja Senica in Lea Krejan

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)