V petek, 11.3.2016, smo imeli načrtovan pohod do vasi Čanje. Glede na to, da je bilo vreme precej muhasto, smo bili kar v dvomih, če bi načrtovano sploh izpeljali. In ker je nekaj minut do devetih kazalo na izboljšanje, smo se, v upanju, da bo vreme zdržalo, podali po začrtani poti. In ni nam bilo žal. Čeprav smo si v nahrbtnike pripravili dežne plašče, v primeru, da bi nam vreme ponagajalo, jih nismo potrebovali. Sonca na poti res nismo dočakali, smo pa zato uživali v drugih stvareh, kot npr. v žvrgolenju ptic, žuborenju potoka…

Ozračje ni bilo premrzlo, po poti pa nam tudi ni bilo prevroče, zato smo imeli dovolj moči, da smo prišli do zastavljenega cilja. Tam smo si privoščili malico iz nahrbtnikov. Po postanku oz. odmoru nas je čakala še pot nazaj, ki je precej hitro minila. Utrujeni smo se vrnili v vrtec in komaj čakali na zasluženi počitek.

 

Maja Žnidaršič, vzgojiteljica

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)