Zmajček Jurček dobrodošel v naši igralnici. Mi smo ga letos spoznali prvič. Že takoj na začetku, ko smo se spoznali z njim, so ga otroci odlično sprejeli medse. Vse dejavnosti, ki smo jih počeli, je moral Jurček bdeti nad nami ter nas spremljati.

Spoznali smo ogromno novosti o papirju. Ogledali smo si oddaji Potovalni kovček: Papir ter Bine: Papir in v njih spoznali kako nastane papir ter kaj vse je iz papirja. Izdelali smo si papirnate ladjice ter se z njimi poigrali v vodi. Ta papir smo reciklirali in izdelali naše papirnate modelčke ter svoj papir. Igrali in raziskovali smo rolice papirja. Izdelali pa smo si tudi Papirojeda, kamor sedaj odlagamo star in že uporabljen papir, da ga bomo kasneje odnesli v zaboj za zbiranje starega papirja. Ves čas pa smo prepevali tudi himno Zelenega nahrbtnika.

Veseli smo bili obiska ter vse teh novih doživetij, ki smo jih doživeli z njim.

                                                                              Valerija Mirt, vzgojiteljica

 

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)